דף הבית פורום משתמשים כניסה לפורטל לדוגמה פורטל התמיכה בבתי ספר יצירת קשר
 
 
 
הדרכה לשימוש בפורטל 022

מדריך מקוצר לבניית אתר חינם במערכת 022
 
איך מוסיפים גלרית תמונות לאתר?

כל כתבה יכולה להיות גלריה של תמונות.
 
מערכת בניית האתרים 022, מאפשרת שיבוץ של לוח ארועים מקצועי, המאפשר להוסיף ארועים, או להוסיף כל כתבה המופיעה בפורטל ללוח השנה.
 
מעתה, תוכלו להוסיף לאתרכם טפסים ליצירת קשר אותם תוכלו להגדיר כרצונכם.
 
ניתן לבדוק את כמות הכניסות לאתר ולקבל פירוט מדוייק ויומי לכניסות לכל דף ודף.
 
מערכת 022 עודכנה והיא מאפשרת לכם לקבוע את צבעי הפורטל שלכם. לחצו על הגדרות > הגדרות כלליות.
 
במערכת 022 ניתן להוסיף כעת גם פס קישורים עליון בצורה פשוטה וידידותית
 
מערכת 022 עודכנה וכעת כל כתבה הנמצאת בתת-נושא יכולה להופיע גם בדף הראשי.
מערכת 022 לבניית אתרי אינטרנט מאפשרת להגדיר כתבות או פורומים ככאלה שיאפשרו קבלת התראה במידה ומגיעות תגובות חדשות או הודעות חדשות לפורומים.

במידה ומגיעה תגובה חדשה, יקבל כותב הכתבה או מנהל הפורום הודעת אימייל עם התראה לגבי קבלת התגובה. במידה והתגובה מגיעה להודעה של משתמש רשום, ההתראה תישלח אל המשתמש הרשום. ניתן להפעיל את מנגנון שליחת ההתראות באופן הבא: הפעלת התראות לתגובות, עבור כתבה ספציפית או פורום מסויים בלבד: יש להיכנס לעריכת הכתבה, ולרדת עד למטה ואז ללחוץ על הקישור "אפשרויות נוספות". בדף שיפתח יש לרדת למטה עד הכותרת "הרשאות לצפייה בתוכן התגובות/הודעות הפורום": לחצו על הכותרת, ותוכלו להפעיל את מנגנון שליחת ההתראות לכתבה הספציפית הזו או לפורום. הפעלת התראות לתגובות אוטומטית כברירת המחדל של הפורטל: ניתן להגדיר את מנגנון שליחת ההתראות כך שיופעל אוטומטית כברירת מחדל עבור כל כתבה חדשה או פורום חדש שתוסיפו לפורטל. לחצו על "הגדרות" ואז על הקישור "הגדרות כלליות" וגלגלו מימין את הרשימה עד לנושא: הוספת תגובות/הודעות בדף שיפתח ניתן להגדיר להפעיל את מנגנון שליחת ההתראות על קבלת תגובות/הודעות בפורומים, עבור כל הכתבות החדשות שיתווספו מרגע זה לפורטל (כתבות/פורומים ישנים, לא יושפעו). הערה: אין שינוי במנגנון פרסום ההודעות/תגובות בכתבות או בפורומים המוגדרים כך שכל תגובה זקוקה לאישור מנהל לפני פרסומה. במקרה שכזה, יקבל המנהל התראה שהתקבלה הודעה/תגובה חדשה והוא יצטרך להיכנס לאתר עם שם משתמש וססמה ולאשר את התגובה החדשה שהתקבלה.